ee Notor vypustil závěr utkání a znovu ztrácí body | HBC Notor Kladno

Notor vypustil závěr utkání a znovu ztrácí body

před 12 lety Ondřej Zmeškal zhlédnuto 5399 krát

Po volném víkendu se Notor utkal s dalším mužstvem z B skupiny, a sice s Vlky B. Tento vyrovnaný souboj rozhodli Vlci až třemi góly v poslední minutě a dokonale se tak pomstili za loňské vyřazení z osmifinále play – off.

(2:1,0:3,4:1)
branky: 10:49 PROTIVA Vladimír (Forrai Lukáš) EQ, 14:49 KLOČEK Petr (Klíma Tomáš,Forrai Lukáš) EQ, 31:45 PROTIVA Vladimír EQ, 43:59 PROTIVA Vladimír (Jůzek Jan,Forrai Lukáš) PP, 47:05 FORRAI Lukáš (Protiva Vladimír) EQ, 44:57 JŮZEK Jan EQ - 14:13 POSPÍŠIL Milan (Šašek Pavel, Karas Michal) EQ, 18:16 GROSSMANN Tomáš (Pospíšil Martin,Pospíšil Aleš) EQ, 21:14 GROSSMANN Tomáš (Karas Martin,Pospíšil Martin) EQ, 22:56 KARAS Martin (Grossmann Tomáš,Pospíšil Aleš) EQ, 33:14 DVOŘÁK Michal EQ střely: 21:27 vyloučení: 0:4 využití: 1:0 v oslabení: 0:0 rozhodčí: Novák/Fingerhut diváci: 31
sestava: Vaňourek Milan - Pospíšil Aleš, Pospíšil Martin, Hoffmann Lukáš, Hnaťuk David, Šašek Pavel - Karas Martin, Grossmann Tomáš, Šíma Jakub, Pospíšil Milan, Dvořák Michal, Karas Michal

Notoři nastoupili do zápasu s jedenácti hráči do pole. Nastoupit nemohl zraněný Čik a pracovně vytížený Zmeky, naštěstí se do sestavy znovu mohl vrátit kanonýr Funda. To Vlci B se sešli jen v devíti lidech. Ze začátku utkání měl více ze hry Buštěhrad. Skvělým pohybem a přesnou kombinací si dokázal vytvořit pár slibných příležitostí. První branka však přišla až v 11. Minutě. Lukáš Forrai střílel od modré čáry a před bránou dorážel zcela volný Protiva – 0:1. Minutu před koncem 1. třetiny se odehrála podobná situace i na druhé straně. Pawel nahodil na branku, Milda si šikovně počkal na Chudobův pohyb a vyrovnal stav utkání na 1:1. S tímto stavem se ale nechtěl spokojit bývalý Notor Petr Kloček. Jedenáct vteřin před koncem třetiny napřáhl od modré a poslal Vlky B do vedení.

Do 2. Třetiny nastoupily úplně odlišné týmy. Notor začal hrát svoji hru a pomalu přebíral taktovku nad zápasem. Vyrovnání zařídil svým důrazem Gross, když přetlačil na brankovišti svého obránce a protlačil míček pod gólmanem Chudobou – 2:2. O tři minuty později vstřelil Gross svoji druhou branku v zápase, když zužitkoval Mácovo nahození na brankoviště a zavěsil do prázdné sítě – 3:2. No a hned na to se prosadil i sám Máca, který vymetl pravý růžek Chudobovy svatyně – 4:2. Vlci B se nestačili ani divit a nebýt pár skvělých zákroků Chudoby, mohlo být vedení Notoru ještě vyšší. Vrcholem skvělého výkonu Notorů ve 2. třetině bylo brilantně ubráněné, minutu a půl trvající dvojnásobné oslabení, kdy se buštěhradští vůbec k ničemu nedostali.

Na začátku poslední třetiny však snížil stav utkání Protiva, když znovu od modré překonal Vaňouse – 4:3. Ve 34. minutě se ale prosadil i kanonýr Dvoří, který měl osamocen na brankovišti snadnou pozici – 5:3. Po této brance začal čas rychle utíkat a zdálo se, že si Notor v klidu dokráčí pro další vítězství. Jenže minutu před koncem se cosi zvrtlo. Nejprve snížil tečí v přesilovce Protiva a dovršil tak svůj hattrick. Hned po buly si vzal míček Lukáš Forrai, nastartoval své rychlé nohy, přehodil obranu Notoru a s ledovým klidem překonal bezmocného Vaňouse. No a tři vteřiny před koncem zápasu se míček odrazil od hráče Notoru vysoko do vzduchu a k udivení všech skončil v brance. Konečný výsledek – 6:5 pro Vlky B.

Vlkům B v zápase hodně pomohlo, že nebyli ani jednou vyloučeni a na konci zápasu předvedli, že se hraje až do poslední vteřiny!