Zpravodajství

Vlk sežrán k snídani

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 6355 krát
Petřík vs. Gross

Notor v sobotu ráno potřetí v řadě porazil béčko Vlků z Buštěhradu, tentokrát zcela suverénním způsobem 6:0 a definitivně ho uzemnil u dna skupiny B, přičemž jemu samotnému zbývá k jistotě 1. místa získat pouhé 2 body.

Notor vyštípal Špalka z brány

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 3785 krát
Delta 9:2 Pospův gól

Po studené sprše se Spartou se ukázal Notor v mnohem lepším světle a rozstřílel Deltu 9:2, přičemž gólman Špalek, vyslouživ si za své teatrální chování v zápasech minulých přezdívku „komediant“, devátý gól psychicky neunesl a nechal své spoluhráče tři minuty před koncem na holičkách.

Sparta vítězí a hruška padá

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 5548 krát
Sparta podruhé

Celé 16. kolo OHbL se rozhodně neodehrávalo podle papírových předpokladů a hned pět favoritů se v deseti víkendových zápasech muselo před svým sokem sklonit. Mezi ně patří i Notor, který překvapivě podlehl týmu ze skupiny C s původním názvem Notorik Fanclub Sparta Kladno, když nedokázal najít recept na gólmana Doskočila.

Divočina proti Moribundusu: Branky, námazy a minuty

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 8911 krát
Misův námaz Banďurovi

Zápas s Moribundusem měl mnohem zajímavější průběh, než by se na první pohled zdálo a nesl se ve znamení probouzení střelců i nestřelců, ale hlavně díky Vaňousově trestu do konce utkání si odbyl premiéru v brance kanonýr Máca.

Koloušek znovu zasahuje, proti Rytířům

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 3742 krát
Kolouškogól

18.9.2010 – tj. datum Pawlovy první a dosud jediné branky. Nyní se po 35 ligových (celkem 59) zápasech a 531 dnech trefil znovu proti stejnému soupeři, když ve 3. třetině zvyšoval již na 6:0 a Notor si tak pohodlně došel pro další 3 body do tabulky.

Hokejová odveta vyzněla opět pro Notor

před 12 lety Michal Dvořák zhlédnuto 9973 krát
Dvoří - žudlák na hokeji

Kladenský pohár skončil obhajobou čtvrtého místa, avšak jarní část sezóny je daleko, turnaj ve stolním fotbálku pryč, ale tým Notor Kladno je znám všestranností svých hráčů, a proto se domluvila odveta s týmem Tomáše Janečka, kamaráda Fikyho, Notorského i Kladenského fanouška, který oficiální název nemá, ale říká si HC Veslaři Kladno.

« Předchozí 1 9 17 18 19 20 21 22 23 24 32 Další »
před rokem, bibrabfam
<a href=https://buycialis.hair>buy cialis online in usa</a> Inhibitory effects of phytoestrogens on PDGF BB 25 ng mL induced MAP kinase activity in SMCs pretreated for 60 minutes A and…