Zpravodajství

KP: Po roce opět čtvrtí

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 6930 krát
Pohár 12 SF se sítnou

V sobotním semifinále Kladenského poháru Notor nestačil na silnou Sítnou a v neděli v boji o 3. místo proti Vlkům sahal až do posledních chvil po pomyslné medaili, ale nakonec mu to v dramatických trestných stříleních o jeden nájezd uteklo a po roce tak obhájil bramborovou pozici.

Ondra: Notoru věřím a myslím si, že to zvládne.

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 9220 krát
Ondrův první zápas

Střetnutí s Moribundusem bylo opravdu jen formalitou, i když herně to obzvláště v první půli dosti skřípalo. Góly se povedlo nasázet až ve 3. třetině a výsledek je stejný jako v posledním vzájemném zápase – 8:1.

Postup na 99% jistý

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 6133 krát
Kozel - pohár12

Čtvrtý zápas Kladenského poháru s Kozlem Uhoští byl prakticky přímý souboj o postup. Na zmrzlém terénu se opět nedaly čekat gólové hody a jediným střelcem zápasu byl při jeho dvou zásazích Funda. Prvním čistým kontem v černožlutém dresu se blýskl Ota.

Povinná výhra nad Rozhodčíma - Vaňous umlčen

před 12 lety Michal Dvořák zhlédnuto 4287 krát
provizor - Kuba a Máca

Druhý víkend letošního poháru nás čekal dobře známý výběr Rozhodčích v čele s naším gólmanem Vaňousem, který před zápasem nešetřil silným slovem. Sázkaře Misu nepustilo do hry zranění, takže zůstal jen v roli trenéra a tudíž nedošlo na očekávané hecování s Vaňousem o tom, kolik mu vlastně dáme gólů.

Notor poráží obhájce a ujímá se vedení

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 2712 krát
Pohár 12 radost

Nejtěžší dva soupeře ve skupině si los poháru přichystal pro Notor hned na první víkend a zatímco v sobotu se radoval třetiligový Jungle z výhry 3:2, v neděli si celek Notoru spravil náladu a zachoval naději na přežití do dalších kol v souboji s obhájcem z loňska Beer Stars Hnidousy - Motyčín.

Preview: Kladenský pohár 2012

před 12 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 7010 krát
Oggy a Méďa

Zpět k hokejbalu. Rok se s rokem sešel a máme tu opět Leden. To znamená jediné. Další ročník nejstarší hokejbalové soutěže na Kladensku. Notor kladno v něm bude obhajovat čtvrtou příčku a jistě by rád letos pomýšlel ještě výše.

« Předchozí 1 9 17 18 19 20 21 22 23 24 32 Další »
před rokem, bibrabfam
<a href=https://buycialis.hair>buy cialis online in usa</a> Inhibitory effects of phytoestrogens on PDGF BB 25 ng mL induced MAP kinase activity in SMCs pretreated for 60 minutes A and…