Přinášíme krátké shrnutí posledních tří kol oblastní ligy, které rozhodly o tom, že se Notor ve čtvrtfinále utká s béčkem extraligového

Jedenáctizápasová šňůra zápasů s body končí

před 6 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 1877 krát
Dvoří spáč

Po měsíci se opět Notor utkává o průběžnou vedoucí pozici s Kamennými Žehrovicemi, tentokrát však prohrává 1:3, padá na třetí příčku a na svého soka ztrácí již 4

Vydřené dva body v závěru

před 6 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 1687 krát
Oggy střílí

Na vítězství se tentokrát Notor proti rezervě Alpiqu neskutečně nadřel a zdánlivě prohraný zápas zachránil až v poslední minutě a poprvé v letošní sezoně zvítězil v samostatných

Čtyři body ze šesti zklamáním

před 6 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 1736 krát
dvojzápas březen 2018

Z víkendového dvojutkání s mimokladenskými celky si Notor odnáší 4 body poté, co nejprve porazil béčko Keltů z Nižbora, aby následně tratil v dramatickém zápase s béčkem extraligového Rakovníka v nájezdech a drží se o prsa korejské dívky na první příčce oblastní hokejbalové ligy. Mužem víkendu se stal Misa, který byl hned u šesti z osmi

Na úvod jara výhra nad lídrem

před 6 lety Jiří Zmeškal zhlédnuto 1833 krát
Dva Golmani

Po zimní přestávce v souboji prvního s druhým porážíme vedoucí celek Kamenných Žehrovic 6:2 a stahujeme ztrátu na jediný

S druhým místem spokojenost

před 6 lety Milan Pospíšil zhlédnuto 1973 krát
Zmeky v běhu.

Opět po delší době přinášíme článek o našem plácání v Oblastní hokejbalové lize. Do nové sezóny jsme získali jednu novou a jednu staronovou posilu. Tou novou je brankář Radek Malý, který je u nás na střídavý start z Moribundusu a nutno dodat, že si vedl velmi dobře. A tou staronovou je všem známý extraligový matador Oggy, který se rozhodl ukončit svou běhací kariéru a přejít na tu...

« Předchozí 1 2 3 4 5 9 17 24 32 Další »
před rokem, bibrabfam
<a href=https://buycialis.hair>buy cialis online in usa</a> Inhibitory effects of phytoestrogens on PDGF BB 25 ng mL induced MAP kinase activity in SMCs pretreated for 60 minutes A and…